ZÁPAS
14.04.21 | 1. kolo | Damien Wenger | Felipe Mikkelsen | 6-0, 6-0 | M15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Damien Wenger | Felipe Mikkelsen | |
1. podání % | 21/36 (58%) | 22/38 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/21 (81%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/15 (67%) | 2/16 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 28/38 (74%) | 9/36 (25%) |
Vyhrané body celkem | 55/74 (74%) | 19/74 (26%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Damien Wenger | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Felipe Mikkelsen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Damien Wenger | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Felipe Mikkelsen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Damien Wenger | 4-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Felipe Mikkelsen | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Damien Wenger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Felipe Mikkelsen | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Damien Wenger | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Felipe Mikkelsen | |
0-0, 40-0[BP], 40-30[BP], A-40[BP], 40-40 | ||
Damien Wenger | 4-0 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Dánsko
29.01.02, 22 Let
29.01.02, 22 Let
Damien Wenger vs. Felipe Mikkelsen - Vzájemné zápasy
14.04.21 | 1. kolo | Damien Wenger | Felipe Mikkelsen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Damien Wenger form & Felipe Mikkelsen form
Damien Wenger - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Miguel Damas | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Felipe Mikkelsen - poslední zápasy
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 1-6, 0-1, - Felipe Mikkelsen - skreč | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Pavel Marinov | 6-1, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Rittik Anand | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Maxwell Benson | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Anhelov | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Ymer | 6-4, 6-75, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Smolcic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Dusan Obradovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Patrik Oplustil | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Guhan Rajan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Prostejov - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Rocco Piatti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-4, 2-0, Vicente Oliver Moratalla - skreč | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Palm | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Gustaf Strom | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 4-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Noel Larwig | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Almir Nokic | 6-74, 6-2, 13-11 | detail zápasu |