ZÁPAS
18.11.19 | 2. kolo kval. | Damien Bayard | Alex Ganchev | 6-0, 6-1 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
29.09.02, 21 Let
29.09.02, 21 Let
Damien Bayard vs. Alex Ganchev - Vzájemné zápasy
18.11.19 | 2. kolo kval. | Damien Bayard | Alex Ganchev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Damien Bayard form & Alex Ganchev form
Damien Bayard - poslední zápasy
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 0-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Dominik Boehler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Giacomo Dambrosi | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.01.20 kvalifik. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
19.01.20 2. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Elyes Marouani | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Egor Noskin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alex Ganchev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Zhibul | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Max Andrews | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Charles Minc | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Thomas Laurent | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 1-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Edoardo Graziani | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 1-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Demetris Azoides | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Grasse - antuka | ||||
29.04.19 kvalifik. | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Gola | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Jules Okala | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 6-73, 10-5 | detail zápasu | |
22.04.19 kvalifik. | vs. Hendrik Jebens | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Alex Ganchev - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Martin Dobry | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.12.20 2. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
27.12.20 1. kolo kval. | vs. Maik Moraing | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.20 2. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Evan Powell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Yassine Chouaieb | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Damien Bayard | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Zarichanskyy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Giordan Kunz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 3-6, 4-6 | detail zápasu |