ZÁPAS
13.09.20 | 1. kolo kval. | Dalibor Svrcina | Filip Duda | 6-2, 6-1 | M25 Prague | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dalibor Svrcina vs. Filip Duda - Vzájemné zápasy
13.09.20 | 1. kolo kval. | Dalibor Svrcina | Filip Duda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M25 Prague | antuka |
Dalibor Svrcina form & Filip Duda form
Dalibor Svrcina - poslední zápasy
New Delhi - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - skreč | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Filip Duda - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Julio Cesar Porras | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Leti Messina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mason Foxman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 5-5, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Denny Vojtischek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 5-7, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lennart Melzer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Kilian Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 2-1, Kirill Kivattsev - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Pleva | 3-6, 1-3, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 3-6, 1-4, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | detail zápasu |