ZÁPAS
31.03.21 | 1. kolo | Conner Huertas Del Pino | Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 7-5 | M15 Villa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Conner Huertas Del Pino | Lautaro Agustin Falabella | |
1. podání % | 39/62 (63%) | 42/82 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/39 (74%) | 30/42 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/23 (61%) | 17/40 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 35/82 (43%) | 19/62 (31%) |
Vyhrané body celkem | 78/144 (54%) | 66/144 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Conner Huertas Del Pino | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Conner Huertas Del Pino | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
19.01.98, 26 Let
14 764 $
19.01.98, 26 Let
14 764 $
Conner Huertas Del Pino vs. Lautaro Agustin Falabella - Vzájemné zápasy
27.10.22 | 2. kolo | Conner Huertas Del Pino | Lautaro Agustin Falabella | 7-5, 6-0 | detail zápasu | M15 Santa | antuka |
31.03.21 | 1. kolo | Conner Huertas Del Pino | Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Villa | antuka |
Conner Huertas Del Pino form & Lautaro Agustin Falabella form
Conner Huertas Del Pino - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 2-6, 1-5, - Conner Huertas Del Pino - skreč | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Justin Roberts | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Jose Gandini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Lautaro Agustin Falabella - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.03.24 čtvrtfinále | vs. Leonardo Aboian | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Benjamin Herrera Delucchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 čtvrtfinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Tadeo Meneo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yoel Yamus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Julian Cundom | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Elbert Barr | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Brandon Perez | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Segundo Goity Zapico | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 6-4, 6-71, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu |