ZÁPAS
22.02.21 | 2. kolo kval. | Colin Sinclair | Sami Ben Abdennibi | 7-64, 6-3 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
24.03.01, 23 Let
24.03.01, 23 Let
Colin Sinclair vs. Sami Ben Abdennibi - Vzájemné zápasy
22.02.21 | 2. kolo kval. | Colin Sinclair | Sami Ben Abdennibi | 7-64, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Colin Sinclair form & Sami Ben Abdennibi form
Colin Sinclair - poslední zápasy
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Jose Statham | 6-72, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ray Ho | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Li Tu | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Bellier | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 6-1, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Luke Saville | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Casey Hoole | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Derek Pham | 5-1, Derek Pham - skreč | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Anton Shepp | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Sami Ben Abdennibi - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Dinko Dinev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Anthony Genov | 1-6, 0-2, - Sami Ben Abdennibi - skreč | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Dinko Dinev | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Deniz Temel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Alp Horoz | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Pengyu Lu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Ferdinand Kloesters | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 7-5, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 7-64, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 5-7, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jose Manuel Sastron Sastron | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Simon Knezevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Komnenic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Bora Sengul | 3-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 7-66, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-3, 6-4 | detail zápasu |