ZÁPAS
10.10.21 | 1. kolo kval. | Clement Deleersnyder | Zhenxiong Dong | 6-1, 6-2 | M15 Platja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
13.11.01, 22 Let
13.11.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
05.11.98, 25 Let
05.11.98, 25 Let
Clement Deleersnyder vs. Zhenxiong Dong - Vzájemné zápasy
10.10.21 | 1. kolo kval. | Clement Deleersnyder | Zhenxiong Dong | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Platja | antuka |
Clement Deleersnyder form & Zhenxiong Dong form
Clement Deleersnyder - poslední zápasy
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luka Talan Lopatic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Louis Van Herck | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Louis Dussin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Giuliano Basile Lobartolo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ari Feig | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Isaac Nortie Nortey | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.22 kvalifik. | vs. Toufik Sahtali | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 7-63, 3-0, Brian Bozemoj - skreč | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Thibault Baillargeat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Mai Gao | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.21 2. kolo | vs. Omni Kumar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.12.21 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.21 kvalifik. | vs. John Sperle | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 0-5, - Clement Deleersnyder - skreč | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Zhenxiong Dong - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Loann Massard | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-2, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Borrelli | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Igor Kachushkin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Pau Bosch Munoz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Hugo Palacios Plaza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Gomez Garcia 2 | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Guiyang - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Chen-Yu Lu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
20.08.23 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Jordan Chiu | 6-3, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Baotou - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Jimmy Yang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Anning - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-73, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Tao Mu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Wai Yu Kai | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Xing Dao Chen | 5-7, 7-68, 4-10 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 3-6, 6-0, 12-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Jimmy Yang | 3-6, 6-2, 6-72 | detail zápasu |