ZÁPAS
08.03.21 | 1. kolo kval. | Clement Deleersnyder | Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-2, 6-2 | M15 La | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
13.11.01, 22 Let
13.11.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
18.09.00, 23 Let
18.09.00, 23 Let
Clement Deleersnyder vs. Stefan Cizelj-Zivkovic - Vzájemné zápasy
08.03.21 | 1. kolo kval. | Clement Deleersnyder | Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 La | antuka |
Clement Deleersnyder form & Stefan Cizelj-Zivkovic form
Clement Deleersnyder - poslední zápasy
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luka Talan Lopatic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Louis Van Herck | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Louis Dussin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Giuliano Basile Lobartolo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ari Feig | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Isaac Nortie Nortey | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.22 kvalifik. | vs. Toufik Sahtali | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 7-63, 3-0, Brian Bozemoj - skreč | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Thibault Baillargeat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Mai Gao | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.21 2. kolo | vs. Omni Kumar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.12.21 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.21 kvalifik. | vs. John Sperle | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 0-5, - Clement Deleersnyder - skreč | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Stefan Cizelj-Zivkovic - poslední zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Stijn Slump | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Artem Alekseychuk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 2-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Luis Francisco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Cian Maguire | 6-3, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Zakharov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Novak Novakovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 2-6 | detail zápasu |