ZÁPAS
14.06.22 | 1. kolo | Chun Hsin Tseng | Oriol Roca Batalla | 7-5, 7-63 | Parma Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Chun Hsin Tseng | Oriol Roca Batalla | |
1. podání % | 62/92 (67%) | 40/71 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/62 (68%) | 29/40 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/30 (47%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/71 (38%) | 36/92 (39%) |
Vyhrané body celkem | 83/163 (51%) | 80/163 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Chun Hsin Tseng | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Chun Hsin Tseng | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Chun Hsin Tseng | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Chun Hsin Tseng | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
Chun Hsin Tseng | (3) | |
0-0 | ||
7-63 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Chun Hsin Tseng vs. Oriol Roca Batalla - Vzájemné zápasy
13.02.24 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Bengaluru Challenger | tvrdý |
14.06.22 | 1. kolo | Chun Hsin Tseng | Oriol Roca Batalla | 7-5, 7-63 | detail zápasu | Parma Challenger | antuka |
Chun Hsin Tseng form & Oriol Roca Batalla form
Chun Hsin Tseng - poslední zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Titouan Droguet | 4-1, Titouan Droguet - skreč | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Luca Nardi | 4-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Quentin Halys | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 0-1, - Chun Hsin Tseng - skreč | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Lucas Pouille | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
08.10.23 2. kolo | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Oriol Roca Batalla - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detail zápasu |