ZÁPAS
13.03.23 | 2. kolo kval. | Chukang Wang | Daniil Golubev | 6-1, 6-0 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
20.09.01, 22 Let
23 578 $
20.09.01, 22 Let
23 578 $
Chukang Wang vs. Daniil Golubev - Vzájemné zápasy
13.03.23 | 2. kolo kval. | Chukang Wang | Daniil Golubev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Chukang Wang form & Daniil Golubev form
Chukang Wang - poslední zápasy
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Aoran Wang | 6-73, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Anning - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
16.07.23 finále | vs. Luca Castelnuovo | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.23 semifinále | vs. Sheng Tang | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Pol Wattanakul | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Qian Sun | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 6-0, 2-0, Daniil Ostapenkov - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Daniil Ostapenkov | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Qian Sun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 6-73, 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Jordan Chiu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Ching Ho Sunny Yue | 4-1, Ching Ho Sunny Yue - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Yan Bai | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Jie Cui | 3-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Xian Yao Zhou | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Yan Bai | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Jie Cui | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Xian Yao Zhou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Jeremy Jin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Davud Amirov | 6-0, 4-1, Davud Amirov - skreč | detail zápasu |
Daniil Golubev - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Gurbanberdi Gurbanberdiyev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ji Hoon Son | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tair Niyazov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Oskar Grzegorzewski | 2-6, 0-2, - Daniil Golubev - skreč | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Romeo Scomparin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Alex Bancila | 0-6, 0-2, - Daniil Golubev - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. David Prasievi | 4-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Yiannis Drakos | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Peter Nad | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Strahinja Cejovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Nestola | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Firaru | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | - Daniil Golubev - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Joseph White | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Alberto Morolli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.22 2. kolo kval. | vs. Nico Mostardi | 1-6, 1-6 | detail zápasu |