ZÁPAS
27.09.21 | kvalifik. | Christian Sigsgaard | Tibo Colson | 4-0, - skreč | M25 Falun | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Christian Sigsgaard | Tibo Colson | |
1. podání % | 5/8 (63%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z 1.podání | 5/5 (100%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/3 (100%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 8/11 (73%) | 0/8 (0%) |
Vyhrané body celkem | 16/19 (84%) | 3/19 (16%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Christian Sigsgaard vs. Tibo Colson - Vzájemné zápasy
27.09.21 | kvalifik. | Christian Sigsgaard | Tibo Colson | 4-0, Tibo Colson - skreč | detail zápasu | M25 Falun | tvrdý I. |
Christian Sigsgaard form & Tibo Colson form
Christian Sigsgaard - poslední zápasy
M25 Austin - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Siem Woldeab | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Derek Pham | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Issa Alharrasi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
29.07.23 semifinále | vs. Elmer Moller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Maxence Rivet | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Eero Vasa | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Ergi Kirkin | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Michael Minasyan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.04.23 čtvrtfinále | vs. August Holmgren | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Max Cunat | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Jordi Domenech Castillo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
17.02.23 čtvrtfinále | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Tibo Colson - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mika Brunold | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tanguy Genier | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. David Poljak | 6-74, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Charlie Robertson | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Jonathan Mridha | 0-1, - Tibo Colson - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Alexander Blockx | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Marvin Moeller | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Sander Jong | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. James Davis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. George Houghton | 6-3, 6-75, 7-63 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Charlie Robertson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.23 finále | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.23 semifinále | vs. Karl Friberg | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Edas Butvilas | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-72, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Harry Wendelken | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. James Davis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simon Freund | 6-3, 6-4 | detail zápasu |