ZÁPAS
08.12.20 | 2. kolo kval. | Charles Broom | Joris Hoogland | 6-3, 6-1 | M15 Santo | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
04.03.00, 24 Let
04.03.00, 24 Let
Charles Broom vs. Joris Hoogland - Vzájemné zápasy
08.12.20 | 2. kolo kval. | Charles Broom | Joris Hoogland | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Santo | tvrdý |
Charles Broom form & Joris Hoogland form
Charles Broom - poslední zápasy
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Nishesh Basavareddy | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Kyle Kang | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Quinn Vandecasteele | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Andre Ilagan | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Cash Hanzlik | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 4-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Michael Geerts | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Kyle Edmund | 7-610, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alastair Gray | Alastair Gray - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Justin Boulais | 7-64, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Giles Hussey | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Andres Martin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Dan Martin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ishaan Ravichander | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Joris Hoogland - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Johnson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Giorgos Grammatikopoulos | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vitek Horak | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tom Chapman | 6-75, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Yudai Umeoka | 6-73, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Francois Van Wyk | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Benjamin Loccisano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Michael Sperl | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 7-65, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Huens | def. | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Cameron Chiang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Charlelie Cosnet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jasper Lai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Amit Cohen | 3-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Tomi Van Den Ham | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 2-6, 4-6 | detail zápasu |