ZÁPAS
09.08.21 | 2. kolo kval. | Cezar Cretu | Dan Radu Munteanu | 6-1, 6-3 | M15 Curtea | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
29.03.01, 23 Let
29.03.01, 23 Let
Cezar Cretu vs. Dan Radu Munteanu - Vzájemné zápasy
09.08.21 | 2. kolo kval. | Cezar Cretu | Dan Radu Munteanu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Curtea | antuka |
Cezar Cretu form & Dan Radu Munteanu form
Cezar Cretu - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Norbert Gombos | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kolos Kincses | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 0-2, - Cezar Cretu - skreč | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Max Houkes | 6-2, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Yaraslav Shyla | Yaraslav Shyla - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Sebastian Gima | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Nicholas David Ionel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Ergi Kirkin | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-1, Carlos Gimeno Valero - skreč | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Quentin Folliot | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Lucas Bouquet | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Branko Djuric | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Jakub Paul | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Christoph Negritu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Petr Brunclik | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Dan Radu Munteanu - poslední zápasy
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-74, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Niccolo Ciavarella | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Joseph White | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.22 1. kolo kval. | vs. Mao Takada | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Joseph White | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Carel Pieter Wessel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Calin Manda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 1-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 2-6 | detail zápasu |