ZÁPAS
23.12.20 | 1. kolo | Cengiz Aksu | Sarp Agabigun | 3-6, 6-2, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Cengiz Aksu | Sarp Agabigun | |
1. podání % | 50/84 (60%) | 56/94 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/50 (72%) | 34/56 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/34 (47%) | 17/38 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 43/94 (46%) | 32/84 (38%) |
Vyhrané body celkem | 95/178 (53%) | 83/178 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Cengiz Aksu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Cengiz Aksu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Cengiz Aksu | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-3 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Cengiz Aksu | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Cengiz Aksu | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cengiz Aksu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Cengiz Aksu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Cengiz Aksu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cengiz Aksu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cengiz Aksu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Cengiz Aksu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Cengiz Aksu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cengiz Aksu | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Turecko
30.07.98, 25 Let
32 140 $
30.07.98, 25 Let
32 140 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Cengiz Aksu vs. Sarp Agabigun - Vzájemné zápasy
03.03.22 | 1. kolo | Sarp Agabigun | Cengiz Aksu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
23.12.20 | 1. kolo | Cengiz Aksu | Sarp Agabigun | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
16.12.20 | 1. kolo | Cengiz Aksu | Sarp Agabigun | 7-68, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
11.12.20 | čtvrtfinále | Sarp Agabigun | Cengiz Aksu | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
27.09.19 | čtvrtfinále | Sarp Agabigun | Cengiz Aksu | 6-0, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
27.07.17 | 2. kolo | Sarp Agabigun | Cengiz Aksu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Turkey F27 | antuka |
Cengiz Aksu form & Sarp Agabigun form
Cengiz Aksu - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 2. kolo | vs. Attila Boros | 7-68, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 1-6, 0-1, - Cengiz Aksu - skreč | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Dong Ju Kim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sergei Pogosian | 6-3, 6-711, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Yousef Khamis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Renlong Pang | 6-1, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Xirui Liu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Abel Forger | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jean-Christian Morandais | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 3-6, 7-64, 13-11 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 4-1, Matas Vasiliauskas - skreč | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Suhith Reddy Lanka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Boris Butulija | 7-64, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Amir Hossein Badi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Alexander Stater | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Sarp Agabigun - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 čtvrtfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detail zápasu |