ZÁPAS
17.10.22 | kvalifik. | Cem Ilkel | Luca Potenza | 6-4, 6-0 | Vilnus Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Cem Ilkel | Luca Potenza | |
1. podání % | 27/46 (59%) | 33/47 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/27 (78%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/19 (63%) | 7/14 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/47 (51%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkem | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 13 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Cem Ilkel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Luca Potenza | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Cem Ilkel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Luca Potenza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Cem Ilkel | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Luca Potenza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Cem Ilkel | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Luca Potenza | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Cem Ilkel | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Luca Potenza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Cem Ilkel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Luca Potenza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cem Ilkel | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Luca Potenza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cem Ilkel | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Luca Potenza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cem Ilkel | 6-0 | |
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Cem Ilkel vs. Luca Potenza - Vzájemné zápasy
17.10.22 | kvalifik. | Cem Ilkel | Luca Potenza | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Vilnus Challenger | tvrdý I. |
Cem Ilkel form & Luca Potenza form
Cem Ilkel - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-3, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-1, Marat Sharipov (RUS) - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Gastao Elias | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-73, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Billy Harris | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 3-1, Henri Laaksonen - skreč | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Mrva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Zsombor Piros | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 1-6 | detail zápasu |
Luca Potenza - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 6-3, 6-70 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Florian Broska | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Marcel Politowicz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Fabio De Michele | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Luca Castagnola | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Igor Kudriashov | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Luca Castagnola | 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Benjamin Pietri | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Alaa Trifi | 6-74, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-74, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Andrea Gola | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 1-6, 7-60, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Manuel Plunger | 4-6, - Luca Potenza - skreč | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Miljan Zekic | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 3-6 | detail zápasu |