ZÁPAS
04.10.22 | 1. kolo | Carlos Taberner | Francesco Forti | 6-4, 6-0 | Parma Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Carlos Taberner | Francesco Forti | |
1. podání % | 28/46 (61%) | 24/54 (44%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/28 (86%) | 17/24 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/18 (50%) | 9/30 (30%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/54 (52%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkem | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 2 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Francesco Forti | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Taberner | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Francesco Forti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Taberner | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Francesco Forti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Taberner | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Francesco Forti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Taberner | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Francesco Forti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Carlos Taberner | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Francesco Forti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Francesco Forti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Francesco Forti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Taberner | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 | Francesco Forti | |
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Carlos Taberner vs. Francesco Forti - Vzájemné zápasy
04.10.22 | 1. kolo | Carlos Taberner | Francesco Forti | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Parma Challenger | antuka |
Carlos Taberner form & Francesco Forti form
Carlos Taberner - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Francesco Forti - poslední zápasy
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-61, 7-64 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Joris De Loore | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-77, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Kirill Mishkin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Arthur Fery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Niccolo Catini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Gabriele Vulpitta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marco De Rossi | 6-73, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
31.08.23 čtvrtfinále | vs. Gabriele Pennaforti | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Enrico Giacomini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-78, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu |