ZÁPAS
30.06.21 | 1. kolo | Carlos Sanchez Jover | Simeon Terziev | 2-6, 6-0, 7-64 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Carlos Sanchez Jover | Simeon Terziev | |
1. podání % | 52/78 (67%) | 69/99 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/52 (65%) | 43/69 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/26 (62%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/14 (36%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 45/99 (45%) | 28/78 (36%) |
Vyhrané body celkem | 95/177 (54%) | 82/177 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 3 | 9 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Carlos Sanchez Jover | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Simeon Terziev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Carlos Sanchez Jover | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Simeon Terziev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Simeon Terziev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Carlos Sanchez Jover | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-5 | Simeon Terziev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Carlos Sanchez Jover | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Simeon Terziev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Simeon Terziev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Simeon Terziev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
3 | ||
Carlos Sanchez Jover | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Simeon Terziev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Simeon Terziev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Simeon Terziev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Simeon Terziev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Simeon Terziev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Sanchez Jover | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Simeon Terziev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
06.10.02, 21 Let
06.10.02, 21 Let
Carlos Sanchez Jover vs. Simeon Terziev - Vzájemné zápasy
30.06.21 | 1. kolo | Carlos Sanchez Jover | Simeon Terziev | 2-6, 6-0, 7-64 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Carlos Sanchez Jover form & Simeon Terziev form
Carlos Sanchez Jover - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gerald Melzer | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Peter Heller | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mateus Alves | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Weis | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-3, 2-1, Lukas Rosol - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Edoardo Lavagno | 5-7, 6-4, 6-78 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Luka Mikrut | 6-1, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 3-1, Nerman Fatic - skreč | detail zápasu |
Simeon Terziev - poslední zápasy
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. William Jucha | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Cezar Gabriel Papoe | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Nari | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. George Lazarov | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.12.22 2. kolo kval. | vs. Sicheng Li | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.12.22 kvalifik. | vs. Mikail Alimli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 4-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
22.10.22 semifinále | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Admir Kalender | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Patrik Jurina | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Fletcher Scott | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Amirhosein Kepadkho | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Vuk David Stramput | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Amir Hossein Badi | 6-2, 6-0 | detail zápasu |