ZÁPAS
10.03.21 | 1. kolo | Carlos Sanchez Jover | Carlos Lopez Montagud | 7-66, 6-2 | M15 La | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Carlos Sanchez Jover | Carlos Lopez Montagud | |
1. podání % | 53/65 (82%) | 40/68 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/53 (58%) | 24/40 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/12 (58%) | 10/28 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 34/68 (50%) | 27/65 (42%) |
Vyhrané body celkem | 72/133 (54%) | 61/133 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 1 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Carlos Sanchez Jover | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Carlos Sanchez Jover | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Carlos Sanchez Jover | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
Carlos Sanchez Jover | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Sanchez Jover | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Carlos Sanchez Jover vs. Carlos Lopez Montagud - Vzájemné zápasy
19.03.22 | semifinále | Carlos Lopez Montagud | Carlos Sanchez Jover | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | M15 Palmanova | antuka |
14.10.21 | 2. kolo | Carlos Sanchez Jover | Carlos Lopez Montagud | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Platja | antuka |
10.03.21 | 1. kolo | Carlos Sanchez Jover | Carlos Lopez Montagud | 7-66, 6-2 | detail zápasu | M15 La | antuka |
Carlos Sanchez Jover form & Carlos Lopez Montagud form
Carlos Sanchez Jover - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gerald Melzer | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Peter Heller | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mateus Alves | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Weis | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-3, 2-1, Lukas Rosol - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Edoardo Lavagno | 5-7, 6-4, 6-78 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Luka Mikrut | 6-1, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 3-1, Nerman Fatic - skreč | detail zápasu |
Carlos Lopez Montagud - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 1-4, - Carlos Lopez Montagud - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 1-0, Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
17.02.24 čtvrtfinále | vs. Khumoun Sultanov | 6-77, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Dominique Graf | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Miguel Damas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Miguel Damas | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Felix Gill | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Manuel Mazza | 6-3, 6-2 | detail zápasu |