ZÁPAS
16.02.21 | kvalifik. | Carlos Lopez Montagud | Pietro Rondoni | 6-0, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Carlos Lopez Montagud vs. Pietro Rondoni - Vzájemné zápasy
16.02.21 | kvalifik. | Carlos Lopez Montagud | Pietro Rondoni | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Carlos Lopez Montagud form & Pietro Rondoni form
Carlos Lopez Montagud - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 1-4, - Carlos Lopez Montagud - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 1-0, Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
17.02.24 čtvrtfinále | vs. Khumoun Sultanov | 6-77, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Dominique Graf | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Miguel Damas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Miguel Damas | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Felix Gill | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Manuel Mazza | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Pietro Rondoni - poslední zápasy
M25 Sierre - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Lesa - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Jules Okala | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 0-3, - Pietro Rondoni - skreč | detail zápasu | |
Biella 5 - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 6-74, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Maximilian Dietel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sascha Moeller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
26.03.21 čtvrtfinále | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.21 2. kolo | vs. Timo Legout | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Admir Kalender | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
14.03.21 finále | vs. Filip Misolic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.21 semifinále | vs. Damien Wenger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.21 čtvrtfinále | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 6-1, 3-0, Matteo Arnaldi - skreč | detail zápasu | |
11.03.21 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.21 kvalifik. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-3, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu |