ZÁPAS
18.10.21 | 1. kolo | Carlos Gimeno Valero | Nikola Milojevic | 6-3, 6-1 | Losinj Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Carlos Gimeno Valero | Nikola Milojevic | |
1. podání % | 41/67 (61%) | 29/60 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/41 (63%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/26 (46%) | 11/31 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 35/60 (58%) | 29/67 (43%) |
Vyhrané body celkem | 73/127 (57%) | 54/127 (43%) |
Dvojchyby | 9 | 5 |
Esa | 0 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Carlos Gimeno Valero | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Nikola Milojevic | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Gimeno Valero | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Carlos Gimeno Valero | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Nikola Milojevic | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Gimeno Valero | 4-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Nikola Milojevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Carlos Gimeno Valero | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nikola Milojevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Gimeno Valero | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40 | ||
2-0 | Nikola Milojevic | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Carlos Gimeno Valero | 3-0 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Nikola Milojevic | |
0-0 | ||
Carlos Gimeno Valero | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Carlos Gimeno Valero vs. Nikola Milojevic - Vzájemné zápasy
18.10.21 | 1. kolo | Carlos Gimeno Valero | Nikola Milojevic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Losinj Challenger | antuka |
Carlos Gimeno Valero form & Nikola Milojevic form
Carlos Gimeno Valero - poslední zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lorenzo Giustino | - | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-1, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Fabio De Michele | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Vilius Gaubas | 1-6, 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Cezar Cretu | 6-1, 2-0, Cezar Cretu - skreč | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Maxime Chazal | 7-61, Maxime Chazal - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Cezar Cretu | 1-4, - Carlos Gimeno Valero - skreč | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 finále | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Niccolo Catini | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Dominik Kellovsky | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 3-6, 6-0, 2-0, Egor Agafonov - skreč | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Peter Heller | 6-3, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.24 2. kolo | vs. Maksim Shin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Paul Woerner | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Marco Trungelliti | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 3-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Kenny de Schepper | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 7-63, 7-610 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Iannis Miletich | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Nikola Milojevic - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 0-5, - Nikola Milojevic - skreč | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sodan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Dayne Kelly | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Kriish Tyagi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
01.01.23 kvalifik. | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.22 1. kolo kval. | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
26.11.22 semifinále | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.11.22 čtvrtfinále | vs. Adrian Andreev | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.22 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.22 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.22 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 2-6 | detail zápasu |