ZÁPAS
01.08.21 | 1. kolo kval. | Camilo Ugo Carabelli | Rafael Matos | 4-6, 7-5, 6-2 | Cordenons Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Camilo Ugo Carabelli | Rafael Matos | |
1. podání % | 60/87 (69%) | 65/93 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 44/60 (73%) | 34/65 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/27 (37%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané break-bally | 7/15 (47%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 48/93 (52%) | 33/87 (38%) |
Vyhrané body celkem | 102/180 (57%) | 78/180 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa | 8 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Camilo Ugo Carabelli | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Camilo Ugo Carabelli | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Camilo Ugo Carabelli vs. Rafael Matos - Vzájemné zápasy
01.08.21 | 1. kolo kval. | Camilo Ugo Carabelli | Rafael Matos | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | Cordenons Challenger | antuka |
Camilo Ugo Carabelli form & Rafael Matos form
Camilo Ugo Carabelli - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 7-610, 5-7, 4-0, Adolfo Daniel Vallejo - skreč | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 1-4, - Camilo Ugo Carabelli - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 kvalifik. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Federico Coria | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Felix Gill | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Jesper De Jong | 6-73, 6-3, 6-77 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Hayden Jones | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 6-2, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Rafael Matos - poslední zápasy
Marrakech - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | detail zápasu | |
Rio De - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - skreč | detail zápasu | |
14.12.21 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.12.21 kvalifik. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - skreč | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago 3 - antuka | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - skreč | detail zápasu | |
Santiago 2 - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
15.02.21 kvalifik. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
26.09.20 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | detail zápasu |