ZÁPAS
28.06.20 | 1. kolo | Calvin Hemery | Dan Added | 6-4, 6-4 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Calvin Hemery | 0-0 | |
0-1 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Calvin Hemery | 1-1 | |
0-0, 0-30 | ||
1-2 | Dan Added | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Calvin Hemery | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Dan Added | |
0-0, 15-15 | ||
Calvin Hemery | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Dan Added | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Calvin Hemery | 4-4 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
5-4 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Calvin Hemery | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
1-0 | Dan Added | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Calvin Hemery | 2-0 | |
0-0, 15-15 | ||
2-1 | Dan Added | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Calvin Hemery | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
3-2 | Dan Added | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Calvin Hemery | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Dan Added | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Calvin Hemery | 4-4 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
5-4 | Dan Added | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Calvin Hemery vs. Dan Added - Vzájemné zápasy
23.03.23 | 2. kolo | Dan Added | Calvin Hemery | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | St. Brieuc | tvrdý I. |
09.07.22 | semifinále | Dan Added | Calvin Hemery | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25+H Ajaccio | tvrdý |
28.06.20 | 1. kolo | Calvin Hemery | Dan Added | 6-4, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Calvin Hemery form & Dan Added form
Calvin Hemery - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, Corentin Denolly - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Kamil Majchrzak | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-77, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-72, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Maxime Janvier | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 7-5, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Zsombor Piros | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Dan Added - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-74, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 2-0, Niki Kaliyanda Poonacha - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-3, 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Raphael Collignon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Karan Singh | 7-63, 5-7, 7-69 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Akira Santillan | 2-6, 6-4, 4-1, Akira Santillan - skreč | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Alexandre Aubriot | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 0-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Tom Paris | 7-65, 6-710, 6-74 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Khumoun Sultanov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Cyril Respaut | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 3-6, 1-6 | detail zápasu |