ZÁPAS
10.11.21 | 1. kolo | Caio Gruber | Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-2, 3-6, 6-4 | M25 Aparecida | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Caio Gruber | Hernando Jose Escurra Isnardi | |
1. podání % | 44/66 (67%) | 55/86 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/44 (61%) | 38/55 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/22 (82%) | 11/31 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 37/86 (43%) | 21/66 (32%) |
Vyhrané body celkem | 82/152 (54%) | 70/152 (46%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Caio Gruber | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Hernando Jose Escurra Isnardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Caio Gruber | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Hernando Jose Escurra Isnardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Caio Gruber | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Hernando Jose Escurra Isnardi | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Caio Gruber | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Hernando Jose Escurra Isnardi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Caio Gruber | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Hernando Jose Escurra Isnardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Caio Gruber | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Hernando Jose Escurra Isnardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Caio Gruber | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Hernando Jose Escurra Isnardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Caio Gruber | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Hernando Jose Escurra Isnardi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Caio Gruber | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Hernando Jose Escurra Isnardi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Caio Gruber | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Hernando Jose Escurra Isnardi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Caio Gruber | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Hernando Jose Escurra Isnardi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Caio Gruber | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Hernando Jose Escurra Isnardi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Caio Gruber | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Hernando Jose Escurra Isnardi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Caio Gruber | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
Brazília
24.04.00, 23 Let
24.04.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Paraguay
13.12.97, 26 Let
13.12.97, 26 Let
Caio Gruber vs. Hernando Jose Escurra Isnardi - Vzájemné zápasy
10.11.21 | 1. kolo | Caio Gruber | Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | M25 Aparecida | antuka |
Caio Gruber form & Hernando Jose Escurra Isnardi form
Caio Gruber - poslední zápasy
M25 Montauban - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Pablo Trochu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Grasse - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Nathan Seateun | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
16.03.22 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Naman Sharma | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Campos - tvrdý | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Henrique Silvestre Gomes | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Miguel Fernando Pereira | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aparecida - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.21 1. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Leonardo Bastos (BRA) | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Victor Bini | 6-3, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Brasilia - antuka | ||||
01.11.21 1. kolo kval. | vs. Luis Rodrigues Batista | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Gustavo Tedesco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Recife - antuka | ||||
24.09.21 2. kolo | vs. Jose Pereira | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Andre Miele | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.21 kvalifik. | vs. Enzo Fortes | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Medellin - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Alejandro Moncada Marin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.21 kvalifik. | vs. Marcelo Marino Hidalgo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Santiago Ordonez Achinte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ibague - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Gustavo Tedesco | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Marin Dumitru | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Roby Alvarado | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Arus | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Alex Blumenberg | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Felipe Souza | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.09.19 kvalifik. | vs. John Harrison Richmond | John Harrison Richmond - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Brazil F7 - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Natan Rodrigues | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Hernando Jose Escurra Isnardi - poslední zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Joao Fonseca | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Mateo Berta | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Joao Menezes | 7-63, 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Luiz Felipe Gobbi Brandao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 7-62, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ausias Martin Melo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. David Naharro | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Ljubojevic | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
27.09.23 kvalifik. | vs. Drazen Petrovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Milan Cvetkovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Yuquan Jin | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 7-63, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Zeitune | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Gonzalo Zeitune | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Matheus Cury Bueres | 7-65, 6-3 | detail zápasu |