ZÁPAS
06.08.18 | 2. kolo kval. | Bulat Galiev | Grigory Kuklin | 6-4, 6-1 | Russia F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
16.10.97, 26 Let
16.10.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.12.00, 23 Let
26.12.00, 23 Let
Bulat Galiev vs. Grigory Kuklin - Vzájemné zápasy
06.08.18 | 2. kolo kval. | Bulat Galiev | Grigory Kuklin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Russia F5 | antuka |
Bulat Galiev form & Grigory Kuklin form
Bulat Galiev - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Akhlamenok | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.22 kvalifik. | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.22 2. kolo kval. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-712, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Antonio Campo | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Motin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Alberto Orso | 6-73, 0-3, - Bulat Galiev - skreč | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Danil Ozernoy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Ivan Zaytsev | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Daniel Litvinov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Nikita Naskidashvili | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Andrey Budanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-73, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Moritz Thiem | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu |
Grigory Kuklin - poslední zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sasa Markovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ethan Terblanche | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 0-6, 0-2, - Grigory Kuklin - skreč | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Luck | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxwell Exsted | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tao Mu | 6-1, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Zhenxiong Dong | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Pere Prat Turro | 6-2, 6-73, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Girona - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 5-7, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Jordi Garcia Mestre | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Carlos Diaz Ruiz | 7-60, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-3, 7-63 | detail zápasu |