ZÁPAS
27.09.19 | čtvrtfinále | Brydan Klein | Yu Hsiou Hsu | 6-1, 6-4 | M25 Darwin | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Brydan Klein | Yu Hsiou Hsu | |
1. podání % | 31/45 (69%) | 26/42 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/31 (77%) | 15/26 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/14 (57%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 20/42 (48%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkem | 52/87 (60%) | 35/87 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Yu Hsiou Hsu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Brydan Klein | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Yu Hsiou Hsu | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Brydan Klein | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
4-0 | Yu Hsiou Hsu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Brydan Klein | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Yu Hsiou Hsu | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Brydan Klein | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Yu Hsiou Hsu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Brydan Klein | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Yu Hsiou Hsu | |
0-0 | ||
Brydan Klein | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Brydan Klein | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Yu Hsiou Hsu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Brydan Klein | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Yu Hsiou Hsu | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Brydan Klein vs. Yu Hsiou Hsu - Vzájemné zápasy
06.03.20 | čtvrtfinále | Brydan Klein | Yu Hsiou Hsu | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | M25 Mildura | tráva |
27.09.19 | čtvrtfinále | Brydan Klein | Yu Hsiou Hsu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M25 Darwin | tvrdý |
Brydan Klein form & Yu Hsiou Hsu form
Brydan Klein - poslední zápasy
M25 Geelong - tráva | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Calum Puttergill | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
08.03.20 finále | vs. Rio Noguchi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.20 semifinále | vs. Dayne Kelly | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.20 2. kolo | vs. Nikita Volonski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Launceston Challenger - tvrdý | ||||
03.02.20 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
29.01.20 2. kolo | vs. Jay Clarke | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Florent Bax | 6-78, 1-0, - Brydan Klein - skreč | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
14.11.19 3. kolo | vs. Steven Diez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.19 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 4-0, Dayne Kelly - skreč | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Beran | 6-3, 6-71, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Bradley Mousley | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Blake Mott | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aaron Addison | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Blake Mott | 4-6, 1-3, - Brydan Klein - skreč | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Alexis Musialek | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexander Crnokrak | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 2. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 7-5, 6-75, 2-4, - Brydan Klein - skreč | detail zápasu |
Yu Hsiou Hsu - poslední zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Luca Van Assche | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
05.01.24 semifinále | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Brandon Holt | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 1-0, Chun Hsin Tseng - skreč | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Nuno Borges | 6-70, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
08.10.23 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Fajing Sun | 6-71, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Marius Copil | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 5-7, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu |