ZÁPAS
07.08.19 | 2. kolo | Bruno Sant'Anna | Ondrej Krstev | 6-0, 6-2 | M15 Wetzlar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bruno Sant'Anna | Ondrej Krstev | |
1. podání % | 26/40 (65%) | 28/40 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/26 (85%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/14 (57%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/40 (58%) | 10/40 (25%) |
Vyhrané body celkem | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0 | ||
Bruno Sant'Anna | 1-0 | |
0-0, 15-15 | ||
2-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Bruno Sant'Anna | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Bruno Sant'Anna | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bruno Sant'Anna | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Ondrej Krstev | |
Bruno Sant'Anna | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0 | ||
Bruno Sant'Anna | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Bruno Sant'Anna | 5-2 | |
0-0, 0-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Bruno Sant'Anna vs. Ondrej Krstev - Vzájemné zápasy
07.08.19 | 2. kolo | Bruno Sant'Anna | Ondrej Krstev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Wetzlar | antuka |
Bruno Sant'Anna form & Ondrej Krstev form
Bruno Sant'Anna - poslední zápasy
M25 Lima - antuka | ||||
06.02.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-1, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Koray Kirci | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
29.10.19 2. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo | vs. Xin Gao | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.19 finále | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.19 semifinále | vs. Peter Torebko | 6-73, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.19 čtvrtfinále | vs. Alessandro Ingarao | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.09.19 finále | vs. Wilson Leite | 0-3, - Bruno Sant'Anna - skreč | detail zápasu | |
14.09.19 semifinále | vs. Nicolo Turchetti | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.19 2. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Michal Dembek | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.19 1. kolo | vs. Mike Loccisano | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
08.09.19 finále | vs. Louis Wessels | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Marco Bortolotti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Dragos Dima | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Majed Kilani | 7-63, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Peter Heller | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Lukas Ollert | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Rene Schulte | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Niklas Schell | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
14.08.19 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Brian Bencic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Ondrej Krstev - poslední zápasy
M15 Litija - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ostrava - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - skreč | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - skreč | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |