ZÁPAS
14.10.19 | 1. kolo kval. | Bruno Figlia | Enrique Bogo | 4-6, 6-0, 10-4 | M15 Sao | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Brazília
04.10.96, 27 Let
04.10.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
24.07.95, 28 Let
20 280 $
24.07.95, 28 Let
20 280 $
Bruno Figlia vs. Enrique Bogo - Vzájemné zápasy
14.10.19 | 1. kolo kval. | Bruno Figlia | Enrique Bogo | 4-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | M15 Sao | antuka |
Bruno Figlia form & Enrique Bogo form
Bruno Figlia - poslední zápasy
M15 Brasilia - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Vitor Leal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Recife - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Laelson Rodrigues | 4-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Campos - tvrdý | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.22 kvalifik. | vs. Gabriel Tumasonis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aparecida - antuka | ||||
08.11.21 kvalifik. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Bryan Aguiar Kuntz | 6-0, 4-1, Bryan Aguiar Kuntz - skreč | detail zápasu | |
M15 Brasilia - antuka | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Marcelo Zormann | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-73, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Vinicius Saleme | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Toby Martin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Ilya Lebedev (2003) | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Volodymyr Iakubenko | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Vimuktha De Alwis | 3-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.02.20 kvalifik. | vs. Constant De La Bassetiere | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Jackson Ross | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.11.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Boris Arias | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Enrique Bogo - poslední zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Roveri Sidney | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Granzotto | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Joaquim Almeida | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Victor Hugo Remondy Pagotto | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Diego Jimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Martinez Garzon | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carles Cordoba | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 1-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Smiljanic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-64, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-4, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Federico Campana | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. David Cristian Carteputreda | 2-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu |