ZÁPAS
05.03.23 | 1. kolo kval. | Brian Bozemoj | Vanja Petrov | 6-2, 6-4 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Holandsko
30.11.03, 20 Let
30.11.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
11.09.04, 19 Let
11.09.04, 19 Let
Brian Bozemoj vs. Vanja Petrov - Vzájemné zápasy
05.03.23 | 1. kolo kval. | Brian Bozemoj | Vanja Petrov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Brian Bozemoj form & Vanja Petrov form
Brian Bozemoj - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Fabrizio Karol Pio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Enrico Baldisserri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-3, Alexander Weis - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Matteo Rocci | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Max Dahlin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Philip Hjorth | 6-72, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Jakub Nicod | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jurriaan Bol | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Photos Photiades (2003) | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Mokrov | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Haithem Rabbouche | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Noah Perfetti | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Dorian Tremblay | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu |
Vanja Petrov - poslední zápasy
M25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksa Petkovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Gray Voelzke | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Novak Novakovic | 7-64, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Temurmalik Amirov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Lara Salmeron | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Djosic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tom Biston | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Sasa Markovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |