Švajčiarsko
26.02.00, 24 Let
26.02.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
15.08.01, 22 Let
15.08.01, 22 Let
Brian Bencic vs. Yair Sarouk - Vzájemné zápasy
26.03.19 | 1. kolo kval. | Brian Bencic | Yair Sarouk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Tel | tvrdý |
Brian Bencic form & Yair Sarouk form
Brian Bencic - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 1-6, 0-1, - Brian Bencic - skreč | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Bruno Sant'Anna | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Wetzlar - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Bruno Sant'Anna | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Raphael Baltensperger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Noah Thurner | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Patrik Lapin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Martin Fekiac | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Manama - tvrdý | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Omar Alawadhi | 2-0, Omar Alawadhi - skreč | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Milen Ianakiev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.19 kvalifik. | vs. Corentin Denolly | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Kristjan Tamm | 6-77, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Samuel Philp | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Luca Staeheli | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Tunisia F41 - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F40 - tvrdý | ||||
16.11.18 2. kolo | vs. Steven Diez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.18 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 7-66, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Edoardo Lamberti | 6-73, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Renzo Paro | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Aziz Helali | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F39 - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Rayane Stable | 6-72, 2-6 | detail zápasu |
Yair Sarouk - poslední zápasy
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Emile Hudd | 1-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Sean Kamyshev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Stylianos Christodoulou | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Sahar Simon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Vladimir Bazilevskiy | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
26.10.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. Raz Haviv | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Sean Kamyshev | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Kfar - tvrdý | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 2-5, - Yair Sarouk - skreč | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Amit Shahar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Ren Nakamura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 1-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Roy Leshem | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-2 | detail zápasu |