ZÁPAS
30.09.19 | kvalifik. | Boruch Skierkier | Edoardo Zanada | 6-0, 6-4 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
24.08.00, 23 Let
24.08.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
06.11.00, 23 Let
06.11.00, 23 Let
Boruch Skierkier vs. Edoardo Zanada - Vzájemné zápasy
30.09.19 | kvalifik. | Boruch Skierkier | Edoardo Zanada | 6-0, 6-4 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Boruch Skierkier form & Edoardo Zanada form
Boruch Skierkier - poslední zápasy
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
25.02.20 2. kolo kval. | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bianchi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Rodrigo Arus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Juan Francisco Gil Rodriguez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-72, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 6-3, 3-0, Niccolo Inserra - skreč | detail zápasu | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
14.10.19 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 5-7, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Edoardo Zanada | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Kasper Elsvad | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Samo Polakovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Andre Miele | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Javier Naser | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Carlos Rios | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Julian Cundom | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Edoardo Zanada - poslední zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-72, 6-711 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mitric | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Matija Samardzic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Christian Capacci | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Faris Zakaryia | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 6-74, 0-2, - Edoardo Zanada - skreč | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Bretislav Lukas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.22 kvalifik. | vs. Enrico Baldisserri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Corban Crowther | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Daniele Augenti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Federico Bondioli | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Alex Martinez | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Tomislav Podvinski | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Velenje - antuka | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Jiri Barnat | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 7-65, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Petar Jovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Xian Yao Zhou | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu |