ZÁPAS
18.12.17 | 2. kolo kval. | Boris Butulija | Skander Ben Abdallah | 6-3, 6-2 | Tunisia F40 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tunisko
02.10.00, 23 Let
02.10.00, 23 Let
Boris Butulija vs. Skander Ben Abdallah - Vzájemné zápasy
02.10.19 | 1. kolo | Boris Butulija | Skander Ben Abdallah | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
18.12.17 | 2. kolo kval. | Boris Butulija | Skander Ben Abdallah | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Tunisia F40 | antuka |
Boris Butulija form & Skander Ben Abdallah form
Boris Butulija - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daniel Khazime | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Mats Moraing | 7-5, 1-0, Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zach Stephens | 4-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Matic Dimic | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Finn Murgett | 6-72, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 1-2, - Boris Butulija - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Yassine Dlimi | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-1, Niki Kaliyanda Poonacha - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.07.23 semifinále | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Yassine Smiej | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Skander Ben Abdallah - poslední zápasy
Tunis Challenger - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Hitesh Yalamanchili | 4-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Ali Alshati | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Agbesi Osei Antwi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Fortmann | 7-62, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Yannick Wunderlich | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Siddhant Banthia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.20 1. kolo | vs. Preston Brown | 4-6, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.20 1. kolo | vs. Mousa Alkotop | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. William Binnie | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ameur Ben Hassen | 6-4, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 7-66, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-4, 0-6, 2-10 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Jad Kerkeni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Youssef Berrajah | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Alessandro Procopio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Boris Butulija | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Nessime Chabaan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adam Nagoudi | 1-6, 5-7 | detail zápasu |