ZÁPAS
30.05.21 | 1. kolo kval. | Bora Sengul | Samuel Pesko | 6-3, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Turecko
30.10.01, 22 Let
30.10.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
18.01.01, 23 Let
18.01.01, 23 Let
Bora Sengul vs. Samuel Pesko - Vzájemné zápasy
30.05.21 | 1. kolo kval. | Bora Sengul | Samuel Pesko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Bora Sengul form & Samuel Pesko form
Bora Sengul - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 4-0, Vlad Andrei Dumitru - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matthias Ujvary | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Dron Bajaj | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 6-3, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 6-2, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 4-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Maksim Shin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Baris Gulbezer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Michal Harajda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Ray Ho | 2-6, 7-63, 9-11 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Manuel Gabrielli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-75, 2-6 | detail zápasu |
Samuel Pesko - poslední zápasy
M15 Zilina - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 3-6, 0-4, - Samuel Pesko - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Filip Cebic | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Octavio Volpi | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Samo Polakovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 7-5, 6-2 | detail zápasu |