Rakúsko
05.06.87, 36 Let
17 019 $
05.06.87, 36 Let
17 019 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bjorn Propst vs. David Pichler - Vzájemné zápasy
25.08.14 | 1. kolo | Bjorn Propst | David Pichler | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Austria F9 | antuka |
Bjorn Propst form & David Pichler form
Bjorn Propst - poslední zápasy
Netherlands F5 - antuka | ||||
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Robert Willekes Macdonald | 7-61, 4-6, 4-2, - Bjorn Propst - skreč | detail zápasu | |
Belgium F6 - antuka | ||||
13.07.15 2. kolo kval. | vs. Maxime Hinnisdaels | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Belgium F5 - antuka | ||||
06.07.15 kvalifik. | vs. Florian Lakat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Jochen Titeca | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F4 - koberec | ||||
26.01.15 2. kolo kval. | vs. Julian Onken | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Croatia F17 - antuka | ||||
08.09.14 2. kolo kval. | vs. Harrison Lombe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F30 - antuka | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.14 1. kolo | vs. Filip Kraljevic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.14 kvalifik. | vs. Matteo Rigamonti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Austria F9 - antuka | ||||
25.08.14 2. kolo | vs. Pascal Brunner | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.14 1. kolo | vs. David Pichler | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.14 2. kolo kval. | vs. Philipp Dittmer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.14 kvalifik. | vs. Thomas Fischer | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Croatia F14 - antuka | ||||
18.08.14 kvalifik. | vs. Filip Svalina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.14 1. kolo | vs. Juraj Masar | 6-75, 6-4, 5-2, Juraj Masar - skreč | detail zápasu | |
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Igor Martic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.14 2. kolo | vs. Adrian Partl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Austria F7 - antuka | ||||
11.08.14 kvalifik. | vs. Tommaso Lago | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.14 1. kolo | vs. Marcel Waloch | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.14 2. kolo kval. | vs. Florian Jakob | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
04.08.14 2. kolo kval. | vs. David Novotny | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.14 2. kolo | vs. Evgeny Korolev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.14 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
04.08.14 1. kolo | vs. Mauricio Alvarez-Guzman | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Tomas Charlos | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo | vs. Thomas Statzberger | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
21.07.14 2. kolo | vs. Pirmin Haenle | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
14.07.14 kvalifik. | vs. Filip Dolezel | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.14 2. kolo | vs. Bastian Trinker | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.14 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
David Pichler - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Gima | 6-75, 3-6 | detail zápasu |