ZÁPAS
19.01.22 | 1. kolo | Benjamin Lock | Marko Topo | 6-0, 6-4 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Benjamin Lock | Marko Topo | |
1. podání % | 39/46 (85%) | 34/60 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/39 (72%) | 20/34 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/7 (71%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/60 (48%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkem | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Benjamin Lock | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Marko Topo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Lock | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Marko Topo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Lock | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Marko Topo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Benjamin Lock | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Marko Topo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Lock | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Marko Topo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Lock | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Marko Topo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Lock | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Marko Topo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Lock | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Marko Topo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Benjamin Lock vs. Marko Topo - Vzájemné zápasy
19.01.22 | 1. kolo | Benjamin Lock | Marko Topo | 6-0, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Benjamin Lock form & Marko Topo form
Benjamin Lock - poslední zápasy
M25 Mosquera - antuka | ||||
24.04.24 2. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Ryan Augusto dos Santos | 3-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Acapulco Challenger - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Bor Artnak | 5-7, 2-4, - Benjamin Lock - skreč | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Cuernavaca Challenger - tvrdý | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Roberto Cid Subervi | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu |
Marko Topo - poslední zápasy
Munich - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
10.04.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
01.04.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
31.03.24 finále | vs. Ignacio Buse | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.03.24 semifinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Martin Krumich | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 6-4, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 7-63, 3-6, 6-710 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Oscar Otte | 7-62, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.23 2. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Nikola Basic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gregor Ramskogler | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Jaka Protic Zakelj | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Kimmer Coppejans | 0-6, 1-6 | detail zápasu |