ZÁPAS
05.07.21 | kvalifik. | Benjamin Ginefri | Timofey Stepanov | 6-2, 6-3 | M25+H Ajaccio | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
30.08.04, 19 Let
30.08.04, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
28.07.03, 20 Let
28.07.03, 20 Let
Benjamin Ginefri vs. Timofey Stepanov - Vzájemné zápasy
05.07.21 | kvalifik. | Benjamin Ginefri | Timofey Stepanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M25+H Ajaccio | tvrdý |
Benjamin Ginefri form & Timofey Stepanov form
Benjamin Ginefri - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Felix Einig | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Hugo Cazaban | 3-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Marc Charlanne | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
02.08.22 kvalifik. | vs. Jordi Garcia Mestre | 2-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luis Garcia Paez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
26.07.22 kvalifik. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Marc Saura Moragrega | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Grasse - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Hendrik Jebens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sierre - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Gruenig | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Lesa - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Cardella | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-4, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Maxime Hamou | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.21 kvalifik. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Anthony Turchi | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Timofey Stepanov - poslední zápasy
M25 Telfs - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Wayne Lohr | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Gal Emersic Potocnik | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Milan Drinic | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Luka Todorovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Darko Kolevski | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Alexander Ferdinando Robin Fragasso | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Tomas Vaise | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Christian Teszari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Adria Soriano Barrera | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-4, 6-2 | detail zápasu |