ZÁPAS
03.07.19 | 1. kolo | Bart Stevens | Samuel Brosset | 7-5, 6-0 | M15 Den | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bart Stevens | Samuel Brosset | |
1. podání % | 33/53 (62%) | 36/55 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/33 (61%) | 15/36 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 33/55 (60%) | 23/53 (43%) |
Vyhrané body celkem | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Samuel Brosset | |
Bart Stevens | 0-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Samuel Brosset | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bart Stevens | 0-3 | |
0-0 | ||
1-3 | Samuel Brosset | |
0-0, 30-0 | ||
Bart Stevens | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Samuel Brosset | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bart Stevens | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Samuel Brosset | |
0-0 | ||
Bart Stevens | 4-5 | |
5-5 | Samuel Brosset | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Bart Stevens | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Samuel Brosset | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Bart Stevens | 1-0 | |
0-0 | ||
Bart Stevens | 3-0 | |
0-0, 0-15 | ||
4-0 | Samuel Brosset | |
0-0 | ||
Bart Stevens | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Bart Stevens vs. Samuel Brosset - Vzájemné zápasy
03.07.19 | 1. kolo | Bart Stevens | Samuel Brosset | 7-5, 6-0 | detail zápasu | M15 Den | antuka |
Bart Stevens form & Samuel Brosset form
Bart Stevens - poslední zápasy
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Concepcion 2 - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Samuel Brosset - poslední zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tim Handel | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Antoine Berger | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Stefan Cooper | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tom Gonindard | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Charles Pilet | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-75, 1-5, - Samuel Brosset - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Yunseok Jang | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Teerapat Khantiweerawat | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jake Delaney | 7-5, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 6-3, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Winter Meagher | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
17.12.23 2. kolo kval. | vs. Jonty Giesen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Jayden Court | 6-4, 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Jack Loutit | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Daniel Brown | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nick Beamish | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Maksim Shin | 2-6, 0-1, - Samuel Brosset - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Felipe Mikkelsen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 3-5 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Eskander Guryev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Vikhlyantsev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Ruben Hartig | 6-3, 6-1 | detail zápasu |