ZÁPAS
20.12.17 | 1. kolo | Aziz Dougaz | Klim Ivanov | 6-1, 6-0 | Tunisia F40 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Aziz Dougaz | Klim Ivanov | |
1. podání % | 21/42 (50%) | 33/41 (80%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/21 (76%) | 11/33 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/21 (57%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/41 (68%) | 14/42 (33%) |
Vyhrané body celkem | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
31.10.98, 25 Let
31.10.98, 25 Let
Aziz Dougaz vs. Klim Ivanov - Vzájemné zápasy
20.12.17 | 1. kolo | Aziz Dougaz | Klim Ivanov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Tunisia F40 | antuka |
Aziz Dougaz form & Klim Ivanov form
Aziz Dougaz - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Dino Prizmic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ryan Peniston | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-1, Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Liam Broady | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 1-4, - Aziz Dougaz - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Alberto Bronzetti | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Yanki Erel | 6-1, 2-0, Yanki Erel - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 finále | vs. Alberto Barroso Campos | 6-73, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Jelle Sels | 4-0, Jelle Sels - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Daniel Masur | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Charles Broom | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Dan Martin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Justin Boulais | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Leo Vithoontien | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Kuang Qing Xu | 6-4, 7-63 | detail zápasu |
Klim Ivanov - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Muhammadmustafo Abdurakhmonov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
17.12.18 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Daniil Strelchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Artieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Kayra Kargin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Paul Krattiger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Friedrich Levin Sommerwerck | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Bulut Ozcelik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-4, - Klim Ivanov - skreč | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Luka Markovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Kaiwei Wang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Marko Novak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Strahinja Pjeranovic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Yaroslav Sokyrka | 0-6, 1-6 | detail zápasu |