ZÁPAS
03.02.20 | 1. kolo | Attila Balazs | Lorenzo Sonego | 6-2, 7-63 | Cordoba | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Attila Balazs | Lorenzo Sonego | |
1. podání % | 47/81 (58%) | 52/76 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/47 (74%) | 35/52 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/34 (62%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 2/8 (25%) | 0/8 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 31/76 (41%) | 25/81 (31%) |
Vyhrané body celkem | 87/157 (55%) | 70/157 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Attila Balazs | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Attila Balazs | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Attila Balazs | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Attila Balazs | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Attila Balazs | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Attila Balazs | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Attila Balazs | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Attila Balazs | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30[BP] | ||
Attila Balazs | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Attila Balazs | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Lorenzo Sonego | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Attila Balazs vs. Lorenzo Sonego - Vzájemné zápasy
03.02.20 | 1. kolo | Attila Balazs | Lorenzo Sonego | 6-2, 7-63 | detail zápasu | Cordoba | antuka |
14.08.17 | 1. kolo | Lorenzo Sonego | Attila Balazs | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Cordenons Challenger | antuka |
Attila Balazs form & Lorenzo Sonego form
Attila Balazs - poslední zápasy
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Daniil Medvedev | 1-6, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 1-6, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo | vs. Marin Cilic | 0-6, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
06.05.22 čtvrtfinále | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 0-3, - Attila Balazs - skreč | detail zápasu | |
04.05.22 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 7-60, 3-0, Altug Celikbilek - skreč | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-2, - Attila Balazs - skreč | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.20 kvalifik. | vs. Bruno Soares | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.20 1. kolo kval. | vs. Rajeev Ram | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.20 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.20 1. kolo kval. | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
07.03.20 | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Ruben Bemelmans | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
23.02.20 semifinále | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
22.02.20 čtvrtfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.20 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Pablo Cuevas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Lorenzo Sonego - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Daniel Evans | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Daniil Medvedev | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 4-6, 7-63, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Daniel Evans | 4-6, 7-68, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 2-6, 7-69 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Alexander Zverev | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Fabio Fognini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Marcos Giron | 2-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Dominic Thiem | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Alexandre Muller | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
09.10.23 3. kolo | vs. Nicolas Jarry | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo | vs. Frances Tiafoe | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Alexis Galarneau | 6-78, 4-6 | detail zápasu |