ZÁPAS
01.07.20 | 1. kolo | Arthur Reymond | Gabriel Petit | 4-6, 6-3, 10-4 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Gabriel Petit | |
0-0 | ||
Arthur Reymond | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-3 | Gabriel Petit | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Reymond | 2-3 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-4 | Gabriel Petit | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Arthur Reymond | 2-5 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-5 | Gabriel Petit | |
0-0 | ||
Arthur Reymond | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Gabriel Petit | |
0-0 | ||
Arthur Reymond | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
2-0 | Gabriel Petit | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Reymond | 3-0 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-40 | ||
3-1 | Gabriel Petit | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Arthur Reymond | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
Arthur Reymond | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Gabriel Petit | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A | ||
5-3 | Gabriel Petit | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
Arthur Reymond | 0-0 | |
1-1 | Gabriel Petit | |
Arthur Reymond | 2-2 | |
4-2 | Gabriel Petit | |
Arthur Reymond | 4-3 | |
5-3 | Gabriel Petit | |
Arthur Reymond | 6-3 | |
7-3 | Gabriel Petit | |
Arthur Reymond | 8-4 | |
9-4 | Gabriel Petit | |
10-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arthur Reymond vs. Gabriel Petit - Vzájemné zápasy
01.07.20 | 1. kolo | Arthur Reymond | Gabriel Petit | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
04.09.19 | 1. kolo | Arthur Reymond | Gabriel Petit | 6-2, 7-64 | detail zápasu | M25 Bagneres | tvrdý |
Arthur Reymond form & Gabriel Petit form
Arthur Reymond - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
30.04.23 finále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 finále | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.03.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Gabriel Petit - poslední zápasy
M25 Grasse - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Michal Dembek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Michal Novansky | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.21 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.21 čtvrtfinále | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.21 2. kolo | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Tom Kocevar-Desman | 4-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-4, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.20 čtvrtfinále | vs. Alexander Shevchenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.20 2. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Jules Okala | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 3-6, 4-5 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. George Loffhagen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
30.06.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 7-63, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu |