ZÁPAS
03.10.19 | 2. kolo | Arthur Reymond | Albano Olivetti | 6-4, 6-3 | M25+H Nevers | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Arthur Reymond | Albano Olivetti | |
1. podání % | 51/71 (72%) | 30/61 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/51 (71%) | 24/30 (80%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/20 (45%) | 11/31 (35%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 26/61 (43%) | 26/71 (37%) |
Vyhrané body celkem | 71/132 (54%) | 61/132 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 8 |
Esa | 4 | 12 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Arthur Reymond | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Albano Olivetti | |
0-0 | ||
Arthur Reymond | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Albano Olivetti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arthur Reymond | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Albano Olivetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arthur Reymond | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-3 | Albano Olivetti | |
0-0 | ||
Arthur Reymond | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Albano Olivetti | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Arthur Reymond | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Albano Olivetti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arthur Reymond | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Albano Olivetti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arthur Reymond | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Albano Olivetti | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Reymond | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Albano Olivetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arthur Reymond | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arthur Reymond vs. Albano Olivetti - Vzájemné zápasy
03.10.19 | 2. kolo | Arthur Reymond | Albano Olivetti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M25+H Nevers | tvrdý I. |
24.04.19 | 1. kolo | Arthur Reymond | Albano Olivetti | 7-5, 6-3 | detail zápasu | M25 Angers | antuka |
Arthur Reymond form & Albano Olivetti form
Arthur Reymond - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
30.04.23 finále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 finále | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.03.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Albano Olivetti - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nikola Djosic | 7-62, 7-65 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Robin Bulant | 4-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Ulrich | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-68, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 7-62, 7-67 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 6-1, 6-73, 7-63 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 7-65, 7-68 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.22 kvalifik. | vs. Gabriele Moghini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Leo Galliano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.22 kvalifik. | vs. Arthur Fils | 6-4, 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-73, 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.08.20 1. kolo | vs. Robin Haase | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
05.08.20 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. Mischa Zverev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. Peter Mimnagh-Flemming | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Andre Begemann | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Oscar Moraing | 6-1, 6-2 | detail zápasu |