ZÁPAS
24.04.22 | 1. kolo kval. | Arthur Fils | Johannes Ingildsen | 6-3, 6-2 | Savannah Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Arthur Fils | Johannes Ingildsen | |
1. podání % | 24/43 (56%) | 29/55 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 11/24 (46%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 6/26 (23%) |
Vyhrané break-bally | 8/11 (73%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 36/55 (65%) | 21/43 (49%) |
Vyhrané body celkem | 58/98 (59%) | 40/98 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Johannes Ingildsen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Fils | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Johannes Ingildsen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arthur Fils | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Johannes Ingildsen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Fils | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Johannes Ingildsen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Fils | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Johannes Ingildsen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Arthur Fils | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Johannes Ingildsen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Fils | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Johannes Ingildsen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Fils | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Johannes Ingildsen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Fils | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Johannes Ingildsen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Fils | 6-2 | |
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arthur Fils vs. Johannes Ingildsen - Vzájemné zápasy
24.04.22 | 1. kolo kval. | Arthur Fils | Johannes Ingildsen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Savannah Challenger | antuka |
Arthur Fils form & Johannes Ingildsen form
Arthur Fils - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Casper Ruud | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.24 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Nuno Borges | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-3, 1-6, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-5, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Altmaier | 7-62, 1-0, Daniel Altmaier - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Andrey Rublev | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Borna Gojo | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Jeddah - tvrdý I. | ||||
02.12.23 finále | vs. Hamad Medjedovic | 4-36, 1-4, 2-4, 4-39, 1-4 | detail zápasu | |
01.12.23 semifinále | vs. Luca Van Assche | 2-4, 4-1, 4-31, 4-36 | detail zápasu | |
30.11.23 | vs. Dominic Stricker | 4-2, 3-43, 4-2, 4-35 | detail zápasu | |
29.11.23 | vs. Flavio Cobolli | 4-1, 4-2, 4-2 | detail zápasu | |
28.11.23 | vs. Luca Nardi | 2-4, 4-36, 4-2, 1-4, 4-2 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Alexander Bublik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Stefanos Tsitsipas | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Varillas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 7-64, 7-62 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
09.10.23 3. kolo | vs. Tommy Paul | 4-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Johannes Ingildsen - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | - Johannes Ingildsen - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Ricardo Batista | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Max Cunat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Max Cunat | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Andrea Guerrieri | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Andriy Poritskyy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Diogo Marques | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Johannes Seeman | 3-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jack Molloy | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Joao Antonio | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Steffan Van Weldam | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Oliver Ojakaar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eldin Nokic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Albert Saar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Robin Bertrand | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Paul Jubb | 2-6, 0-6 | detail zápasu |