ZÁPAS
08.11.22 | 1. kolo | Arthur Fils | Adrian Andreev | 4-6, 6-4, 7-61 | Roanne Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Arthur Fils | Adrian Andreev | |
1. podání % | 63/101 (62%) | 67/107 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 48/63 (76%) | 48/67 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/38 (45%) | 17/40 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 42/107 (39%) | 36/101 (36%) |
Vyhrané body celkem | 107/208 (51%) | 101/208 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa | 9 | 10 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Arthur Fils | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Fils | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur Fils | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur Fils | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Fils | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Fils | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur Fils | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Fils | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
3-3 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Fils | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Fils | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur Fils | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Fils | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arthur Fils | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arthur Fils | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Fils | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Arthur Fils | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Adrian Andreev | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
Arthur Fils | (1) | |
0-0 | ||
7-61 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arthur Fils vs. Adrian Andreev - Vzájemné zápasy
08.11.22 | 1. kolo | Arthur Fils | Adrian Andreev | 4-6, 6-4, 7-61 | detail zápasu | Roanne Challenger | tvrdý I. |
10.04.22 | 1. kolo kval. | Adrian Andreev | Arthur Fils | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Sarasota Challenger | antuka |
Arthur Fils form & Adrian Andreev form
Arthur Fils - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Casper Ruud | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.24 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Nuno Borges | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-3, 1-6, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-5, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Altmaier | 7-62, 1-0, Daniel Altmaier - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Andrey Rublev | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Borna Gojo | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Jeddah - tvrdý I. | ||||
02.12.23 finále | vs. Hamad Medjedovic | 4-36, 1-4, 2-4, 4-39, 1-4 | detail zápasu | |
01.12.23 semifinále | vs. Luca Van Assche | 2-4, 4-1, 4-31, 4-36 | detail zápasu | |
30.11.23 | vs. Dominic Stricker | 4-2, 3-43, 4-2, 4-35 | detail zápasu | |
29.11.23 | vs. Flavio Cobolli | 4-1, 4-2, 4-2 | detail zápasu | |
28.11.23 | vs. Luca Nardi | 2-4, 4-36, 4-2, 1-4, 4-2 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Alexander Bublik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Stefanos Tsitsipas | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Varillas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 7-64, 7-62 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
09.10.23 3. kolo | vs. Tommy Paul | 4-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Adrian Andreev - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-3, 6-3 | detail zápasu |