ZÁPAS
17.03.12 | 1. kolo kval. | Arthur De Greef | Chris Eaton | 7-5, 2-6, 6-2 | Bath Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Arthur De Greef | Chris Eaton | |
1. podání % | 61/88 (69%) | 59/87 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/61 (70%) | 47/59 (80%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/27 (44%) | 8/28 (29%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 32/87 (37%) | 33/88 (38%) |
Vyhrané body celkem | 87/175 (50%) | 88/175 (50%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esa | 6 | 15 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arthur De Greef vs. Chris Eaton - Vzájemné zápasy
17.03.12 | 1. kolo kval. | Arthur De Greef | Chris Eaton | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Bath Challenger | tvrdý I. |
Arthur De Greef form & Chris Eaton form
Arthur De Greef - poslední zápasy
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
11.10.20 kvalifik. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague II - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
18.08.20 2. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 3. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - skreč | detail zápasu | |
11.03.20 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - skreč | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.20 2. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
11.01.20 semifinále | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.20 čtvrtfinále | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - skreč | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.19 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Chris Eaton - poslední zápasy
London - tráva | ||||
19.06.12 2. kolo kval. | vs. Jurgen Zopp | 6-77, 6-76 | detail zápasu | |
18.06.12 1. kolo kval. | vs. Benjamin Mitchell | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
09.06.12 2. kolo kval. | vs. Sergei Bubka | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.06.12 1. kolo kval. | vs. Romain Jouan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tráva | ||||
03.06.12 1. kolo kval. | vs. Mischa Zverev | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Athens Challenger - tvrdý | ||||
07.05.12 1. kolo kval. | vs. Alexandros Sokratis Charisis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.12 2. kolo kval. | vs. Rameez Junaid | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
07.05.12 kvalifik. | vs. Ilija Bozoljac | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Savannah Challenger - antuka | ||||
21.04.12 1. kolo kval. | vs. Mischa Zverev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
15.04.12 2. kolo kval. | vs. Pierre-Ludovic Duclos | 7-65, 3-5, - Chris Eaton - skreč | detail zápasu | |
14.04.12 1. kolo kval. | vs. Chris Kwon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Leon Challenger - tvrdý | ||||
09.04.12 1. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - tvrdý | ||||
31.03.12 2. kolo kval. | vs. Dennis Lajola | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.03.12 1. kolo kval. | vs. Takanyi Garanganga | 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Bath Challenger - tvrdý I. | ||||
17.03.12 1. kolo kval. | vs. Arthur De Greef | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
05.03.12 2. kolo | vs. Neil Pauffley | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.12 1. kolo | vs. Sami Reinwein | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.12 1. kolo kval. | vs. Farrukh Dustov | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.12 2. kolo kval. | vs. Nicolas Renavand | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Dallas Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.12 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.12 1. kolo kval. | vs. Antoine Benneteau | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.12 2. kolo kval. | vs. Phillip Simmonds | 6-73, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.12 kvalifik. | vs. Kevin Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
23.01.12 1. kolo | vs. Jan Minar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
16.01.12 1. kolo | vs. Yannik Reuter | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
09.01.12 1. kolo | vs. George Morgan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.11 2. kolo kval. | vs. Luka Gregorc | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
14.11.11 1. kolo kval. | vs. Hsin-Han Lee | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.11 1. kolo kval. | vs. Antoine Benneteau | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.11 kvalifik. | vs. Dimitar Kutrovsky | 6-75, 3-6 | detail zápasu |