ZÁPAS
01.05.19 | 2. kolo | Arthur De Greef | Benjamin Bonzi | 6-2, 3-6, 6-3 | Ostrava Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Arthur De Greef | Benjamin Bonzi | |
1. podání % | 41/90 (46%) | 60/86 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/41 (71%) | 37/60 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 26/49 (53%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 37/86 (43%) | 35/90 (39%) |
Vyhrané body celkem | 92/176 (52%) | 84/176 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 3 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arthur De Greef | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur De Greef | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur De Greef | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur De Greef | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arthur De Greef | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Arthur De Greef | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur De Greef | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arthur De Greef | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-5 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Arthur De Greef | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur De Greef | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Arthur De Greef | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arthur De Greef | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Benjamin Bonzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur De Greef | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arthur De Greef vs. Benjamin Bonzi - Vzájemné zápasy
01.05.19 | 2. kolo | Arthur De Greef | Benjamin Bonzi | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Ostrava Challenger | antuka |
24.10.17 | 1. kolo | Benjamin Bonzi | Arthur De Greef | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Brest Challenger | tvrdý I. |
06.07.17 | čtvrtfinále | Arthur De Greef | Benjamin Bonzi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Marburg Challenger | antuka |
Arthur De Greef form & Benjamin Bonzi form
Arthur De Greef - poslední zápasy
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
11.10.20 kvalifik. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague II - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
18.08.20 2. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 3. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - skreč | detail zápasu | |
11.03.20 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - skreč | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.20 2. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
11.01.20 semifinále | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.20 čtvrtfinále | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - skreč | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.19 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Benjamin Bonzi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-76, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Raphael Collignon | 5-7, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-73, 6-74, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Pedro Martinez Portero | 6-76, 6-71 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Hugo Gaston | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Fery | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 7-65, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Giulio Zeppieri | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Luca Nardi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Tomas Machac | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
17.09.23 finále | vs. Maxime Cressy | 3-6, 0-2, - Benjamin Bonzi - skreč | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Matteo Martineau | 6-4, 6-4 | detail zápasu |