ZÁPAS
29.04.21 | 2. kolo | Arthur Bouquier | Jonathan Mridha | 3-6, 6-4, 6-4 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Arthur Bouquier | Jonathan Mridha | |
1. podání % | 69/107 (64%) | 61/102 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/69 (62%) | 36/61 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/38 (42%) | 18/41 (44%) |
Vyhrané break-bally | 7/15 (47%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 48/102 (47%) | 48/107 (45%) |
Vyhrané body celkem | 107/209 (51%) | 102/209 (49%) |
Dvojchyby | 7 | 2 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Bouquier | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Bouquier | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arthur Bouquier | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arthur Bouquier | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Arthur Bouquier | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Bouquier | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Bouquier | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Arthur Bouquier | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur Bouquier | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Arthur Bouquier | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Bouquier | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Bouquier | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Arthur Bouquier | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Arthur Bouquier | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arthur Bouquier vs. Jonathan Mridha - Vzájemné zápasy
29.04.21 | 2. kolo | Arthur Bouquier | Jonathan Mridha | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Arthur Bouquier form & Jonathan Mridha form
Arthur Bouquier - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-62, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Theo Papamalamis | 4-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
04.02.24 finále | vs. Antoine Hoang | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Filippo Romano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Mischa Lanz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
21.01.24 finále | vs. Mae Malige | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Eliakim Coulibaly | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Picchione | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Axel Garcian | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.23 čtvrtfinále | vs. Niels Visker | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Jonathan Mridha - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - skreč | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | detail zápasu |