ZÁPAS
30.11.19 | semifinále | Artem Smirnov | Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Artem Smirnov | Bogdan Bobrov | |
1. podání % | 29/40 (73%) | 30/45 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/29 (83%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/11 (45%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/45 (60%) | 11/40 (28%) |
Vyhrané body celkem | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Artem Smirnov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40 | ||
3-0 | Bogdan Bobrov | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Artem Smirnov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Artem Smirnov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Bogdan Bobrov | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Artem Smirnov | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Bogdan Bobrov | |
0-0, 15-0 | ||
Artem Smirnov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
3-0 | Bogdan Bobrov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Artem Smirnov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Bogdan Bobrov | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Artem Smirnov vs. Bogdan Bobrov - Vzájemné zápasy
30.11.19 | semifinále | Artem Smirnov | Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Artem Smirnov form & Bogdan Bobrov form
Artem Smirnov - poslední zápasy
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 finále | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.19 semifinále | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
28.09.19 čtvrtfinále | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
16.08.19 semifinále | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.19 čtvrtfinále | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
30.05.19 čtvrtfinále | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - skreč | detail zápasu | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
25.05.19 finále | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.19 semifinále | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.19 čtvrtfinále | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Bogdan Bobrov - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Oliver Crawford | Oliver Crawford - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. David Pichler | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Corentin Denolly | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 5-7, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Guy Den Ouden | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 4-1, Aziz Dougaz - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Adrien Berrut | 6-76, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Hady Habib | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Egor Agafonov | 6-76, 7-5, 1-6 | detail zápasu |