ZÁPAS
02.09.21 | 2. kolo | Artem Podorozhnyi | Dostanbek Tashbulatov | 6-4, 3-6, 6-3 | M15 Chornomorsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Artem Podorozhnyi | Dostanbek Tashbulatov | |
1. podání % | 82/105 (78%) | 78/96 (81%) |
Vyhrané body z 1.podání | 51/82 (62%) | 38/78 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/23 (35%) | 12/18 (67%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 46/96 (48%) | 46/105 (44%) |
Vyhrané body celkem | 105/201 (52%) | 96/201 (48%) |
Dvojchyby | 8 | 1 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Artem Podorozhnyi | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Artem Podorozhnyi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Artem Podorozhnyi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Artem Podorozhnyi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Artem Podorozhnyi | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Artem Podorozhnyi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Artem Podorozhnyi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Artem Podorozhnyi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Artem Podorozhnyi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Artem Podorozhnyi | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Artem Podorozhnyi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Artem Podorozhnyi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Artem Podorozhnyi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Artem Podorozhnyi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
Ukrajina
31.10.03, 20 Let
31.10.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Artem Podorozhnyi vs. Dostanbek Tashbulatov - Vzájemné zápasy
02.09.21 | 2. kolo | Artem Podorozhnyi | Dostanbek Tashbulatov | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | M15 Chornomorsk | antuka |
Artem Podorozhnyi form & Dostanbek Tashbulatov form
Artem Podorozhnyi - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krolo | 4-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Sahil Sarang | Sahil Sarang - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 7-65, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Ali Habib | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Fouzan Fahad | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Hussen Alshati | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Ali Habib | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Fouzan Fahad | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Claudiu Moroi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jacopo Landini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Dario Huber | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Moser | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Gustaf Strom | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Adam Granath | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 6-2, 4-6, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
17.05.23 kvalifik. | vs. Federico Campana | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Dostanbek Tashbulatov - poslední zápasy
M25 Cairo - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Marco Miceli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ust - tvrdý | ||||
05.08.22 čtvrtfinále | vs. Konstantin Kravchuk | 7-611, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.22 2. kolo | vs. Mustafa Dustov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 7-66, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.22 1. kolo | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Petros Chrysochos | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.22 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-74, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Sean Cuenin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.04.22 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Sean Cuenin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Enzo Wallart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.03.22 1. kolo | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bengaluru - tvrdý | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
22.02.22 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.22 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.22 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Andrey Kuznetsov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu |