Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela 12.09.2020

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela 12.09.2020 - Aix En Provence Challenger - porovnání

ZÁPAS

12.09.20semifináleAriel Behar/Gonzalo Escobar Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela 6-4, 6-2 France Aix En antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Ariel Behar
Uruguay
12.11.89, 32 Let
182 cm
73 kg

Hraje pravou rukou



Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Venezuela
12.05.89, 32 Let







Luis David Martinez
Gonzalo Escobar
Ekvádor
20.01.89, 33 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Mexiko
21.06.87, 34 Let




Miguel-Angel Reyes-Varela
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela - Vzájemné zápasy

12.09.20semifináleAriel Behar/Gonzalo EscobarLuis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela6-4, 6-2 detail zápasuFrance Aix En antuka
30.01.20čtvrtfináleAriel Behar/Gonzalo EscobarLuis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela3-6, 6-3, 10-8 detail zápasuUSA Newport Beach tvrdý

Ariel Behar form & Luis David Martinez form

Ariel Behar/Gonzalo Escobar - poslední zápasy

Australia Melbourne - tvrdý
23.01.22
3. kolo
vs. Thanasi Kokkinakis/Nick Kyrgios4-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
22.01.22
2. kolo
vs. Dominik Koepfer/Jan-Lennard Struff7-65, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
20.01.22
1. kolo
vs. Tomislav Brkic/Nikola Cacic6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Australia Adelaide - tvrdý
15.01.22
finále
vs. Wesley Koolhof/Neal Skupski6-75, 4-6 prohradetail zápasu
14.01.22
semifinále
vs. Tomislav Brkic/Nikola Cacic6-4, 6-75, 10-6 výhradetail zápasu
13.01.22
čtvrtfinále
vs. Aaron Addison/Thomas Fancutt3-6, 7-5, 10-6 výhradetail zápasu
12.01.22
2. kolo
vs. Nicholas Monroe/Holger Vitus Nodskov Rune6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Australia Adelaide - tvrdý
08.01.22
semifinále
vs. Ivan Dodig/Marcelo Melo3-6, 7-66, 2-10 prohradetail zápasu
07.01.22
čtvrtfinále
vs. Steve Johnson/Yoshihito Nishioka7-65, 6-3 výhradetail zápasu
06.01.22
2. kolo
vs. Soon-Woo Kwon/Artem Sitak7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Sweden Stockholm - tvrdý I.
11.11.21
čtvrtfinále
vs. Aisam Qureshi/Jean-Julien Rojer3-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.11.21
1. kolo
vs. Ken Skupski/Neal Skupski7-63, 6-3 výhradetail zápasu
France Paris - tvrdý I.
04.11.21
2. kolo
vs. Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut6-76, 4-6 prohradetail zápasu
01.11.21
1. kolo
vs. Raven Klaasen/Ben Mclachlan6-71, 7-63, 10-6 výhradetail zápasu
Russia St. Petersburg - tvrdý I.
27.10.21
1. kolo
vs. Taylor Harry Fritz/Tommy Paul4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
23.10.21
semifinále
vs. Harri Heliovaara/Matwe Middelkoop7-64, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
22.10.21
čtvrtfinále
vs. Santiago Gonzalez/Andres Molteni7-5, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
20.10.21
1. kolo
vs. Marcus Daniell/Marcelo Demoliner6-3, 6-73, 10-7 výhradetail zápasu
USA Indian Wells - tvrdý
10.10.21
1. kolo
vs. John Peers/Filip Polasek5-7, 7-61, 7-10 prohradetail zápasu
USA San Diego - tvrdý
27.09.21
1. kolo
vs. Joe Salisbury/Neal Skupski6-2, 6-75, 5-10 prohradetail zápasu
USA New York - tvrdý
02.09.21
1. kolo
vs. Jonny O'Mara/Aisam Qureshi3-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
USA Winston-Salem - tvrdý
23.08.21
1. kolo
vs. Ken Skupski/Neal Skupski6-4, 6-75, 5-10 prohradetail zápasu
USA Cincinnati - tvrdý
19.08.21
2. kolo
vs. Steve Johnson/Austin Krajicek3-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.08.21
1. kolo
vs. Raven Klaasen/Ben Mclachlan4-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Canada Toronto - tvrdý
09.08.21
1. kolo
vs. Oliver Marach/Philipp Oswald7-5, 3-6, 11-13 prohradetail zápasu
Switzerland Gstaad - antuka
20.07.21
1. kolo
vs. Dustin Brown/Tristan-Samuel Weissborn4-6, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
Germany Hamburg - antuka
15.07.21
čtvrtfinále
vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov4-6, 4-6 prohradetail zápasu
12.07.21
1. kolo
vs. Laslo Djere/Gianluca Mager6-3, 4-6, 10-3 výhradetail zápasu
United Kingdom London - tráva
05.07.21
3. kolo
vs. Rajeev Ram/Joe Salisbury3-6, 3-6, 6-710 prohradetail zápasu
03.07.21
2. kolo
vs. Matthew Ebden/John-Patrick Smith7-65, 6-74, 6-4 výhradetail zápasu

Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela - poslední zápasy

Turkey Istanbul Challenger - tvrdý
20.10.20
1. kolo
vs. Denys Molchanov/Sergiy Stakhovsky6-74, 3-6 prohradetail zápasu
Spain Alicante Challenger - antuka
16.10.20
semifinále
vs. Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla1-6, 6-71 prohradetail zápasu
15.10.20
čtvrtfinále
vs. Manuel Guinard/Lucas Miedler7-63, 6-3 výhradetail zápasu
14.10.20
1. kolo
vs. Joe Misrahi/Alejandro Turriziani Alvarez7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Spain Barcelona Challenger - antuka
07.10.20
1. kolo
vs. Robert Galloway/Hunter Reese6-75, 6-1, 9-11 prohradetail zápasu
Croatia Split Challenger - antuka
02.10.20
semifinále
vs. Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons4-6, 4-6 prohradetail zápasu
01.10.20
čtvrtfinále
vs. Malek Jaziri/Pedro Sousa6-3, 6-2 výhradetail zápasu
29.09.20
1. kolo
vs. Martin Klizan/Zdenek Kolar6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Romania Sibiu Challenger - antuka
24.09.20
čtvrtfinále
vs. Andre Goransson/Marc-Andrea Huesler3-6, 6-74 prohradetail zápasu
22.09.20
1. kolo
vs. Dragos Dima/Ergi Kirkin6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Romania Iasi Challenger - antuka
17.09.20
čtvrtfinále
vs. Rafael Matos/Joao Menezes4-6, 6-76 prohradetail zápasu
16.09.20
1. kolo
vs. Teimuraz Gabashvili/Adrian Menendez-Maceiras6-4, 3-6, 10-5 výhradetail zápasu
France Aix En - antuka
12.09.20
semifinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.09.20
čtvrtfinále
vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Fernando Romboli1-2, Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Fernando Romboli - skrečvýhradetail zápasu
08.09.20
1. kolo
vs. Federico Coria/Hugo Dellien6-1, 4-6, 10-5 výhradetail zápasu
Mexico Acapulco - tvrdý
24.02.20
1. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen3-6, 6-73 prohradetail zápasu
Mexico Morelos Challenger - tvrdý
20.02.20
čtvrtfinále
vs. Benjamin Lock/Adrian Menendez-Maceiras1-6, 7-5, 3-10 prohradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Evan King/Courtney John Lock6-4, 6-4 výhradetail zápasu
USA Cleveland Challenger - tvrdý I.
13.02.20
1. kolo
vs. Roberto Cid Subervi/Skander Mansouri6-78, 5-7 prohradetail zápasu
USA Dallas Challenger - tvrdý I.
09.02.20
finále
vs. Dennis Novikov/Goncalo Oliveira3-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.02.20
semifinále
vs. Lloyd Glasspool/Alex Lawson7-63, 6-71, 10-6 výhradetail zápasu
07.02.20
čtvrtfinále
vs. Christian Harrison/Ryan Harrison6-2, 6-4 výhradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Boris Arias/Sekou Bangoura6-4, 6-2 výhradetail zápasu
USA Newport Beach - tvrdý
30.01.20
čtvrtfinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar6-3, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Peter Polansky/Brayden Schnur6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Mexico Morelos Challenger - tvrdý
17.02.16
čtvrtfinále
vs. Philip Bester/Peter Polansky6-71, 4-6 prohradetail zápasu
15.02.16
1. kolo
vs. Sekou Bangoura/Dean O'Brien6-4, 6-1 výhradetail zápasu
<