ZÁPAS
22.09.19 | 2. kolo kval. | Anze Arh | Stepan Beresnev | 6-4, 6-0 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Slovinsko
14.02.99, 25 Let
14.02.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
16.05.99, 24 Let
16.05.99, 24 Let
Anze Arh vs. Stepan Beresnev - Vzájemné zápasy
22.09.19 | 2. kolo kval. | Anze Arh | Stepan Beresnev | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Anze Arh form & Stepan Beresnev form
Anze Arh - poslední zápasy
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Stepan Beresnev - poslední zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Anze Arh | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Kaan Cepel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Roy De Valk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Artsiom Bardzin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Maksim Maslov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Philipp Dittmer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Artsiom Bardzin | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artem Zharkov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Alan Bzarov | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Gorshenin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Petr Arkhipov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Vadim Kutsenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Artem Dacenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Vadim Kutsenko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý I. | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Ponomarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý I. | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 6-71, 1-6 | detail zápasu |