ZÁPAS
05.03.18 | 1. kolo kval. | Anze Arh | Patric Prinoth | 6-1, 3-6, 6-1 | Croatia F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Slovinsko
14.02.99, 25 Let
14.02.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
31.08.96, 27 Let
31.08.96, 27 Let
Anze Arh vs. Patric Prinoth - Vzájemné zápasy
05.03.18 | 1. kolo kval. | Anze Arh | Patric Prinoth | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Croatia F1 | antuka |
Anze Arh form & Patric Prinoth form
Anze Arh - poslední zápasy
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Patric Prinoth - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Moritz Hoffmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Lam Meng Bart | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Nicola Rispoli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Tommaso Compagnucci | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Alessandro Bellifemine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pieter De Lange | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 7-64, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Reggio - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Johan Claesson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Ferdinando Robin Fragasso | 3-6, 6-0, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Mura | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Robin Boeckli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 2-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Mccormick | 1-6, 4-6 | detail zápasu |