ZÁPAS
12.04.21 | 1. kolo kval. | Antonio Campo | Yerassyl Murat | 6-2, 6-1 | M15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Antonio Campo | Yerassyl Murat | |
1. podání % | 27/51 (53%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/27 (89%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/24 (42%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/50 (56%) | 17/51 (33%) |
Vyhrané body celkem | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
16.12.01, 22 Let
16.12.01, 22 Let
Antonio Campo vs. Yerassyl Murat - Vzájemné zápasy
12.04.21 | 1. kolo kval. | Antonio Campo | Yerassyl Murat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Antonio Campo form & Yerassyl Murat form
Antonio Campo - poslední zápasy
M25+H Lesa - antuka | ||||
23.08.21 kvalifik. | vs. Federico Marchetti | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 0-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Pietro Genovese | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 L'Aquila - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Monti | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
07.07.21 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Adrian Obert | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.07.21 kvalifik. | vs. Facundo Arias Bisso | 5-7, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Alberto Orso | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Bulat Galiev | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.21 čtvrtfinále | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-3, - Antonio Campo - skreč | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Mark Tryakshin | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Alberto Orso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Sergey Fomin | 4-5, Sergey Fomin - skreč | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Piotr Pawlak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 4-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Yanais Laurent | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Yerassyl Murat - poslední zápasy
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-713, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Antonio Campo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 7-65, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Radus | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Bezborodov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Maikel Borg | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Artem Zharkov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Dinic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Nikita Valentsev | 3-6, 4-6 | detail zápasu |